Rodzaje markiz

Latem właściwa osłona przed słońcem jest konieczna. W tym celu można używać wiele różnorakich rozwiązań. Jednym z najczęściej wybieranych jest markiza, czyli zasłona przeciwsłoneczna stosowana na zewnątrz budynku.

Żaluzje czy zasłony wewnątrz domu nie charakteryzują się tak wysoką skutecznością jak markizy.
Markizy – bardzo istotne informacje
Należy zacząć od tego, że wyróżnia się kilka rodzajów markiz. Zasadniczy podział jest oparty na kryterium przeznaczenia i w zgodzie z nim wyróżnia się: markizy tarasowe, balkonowe a także koszowe. Więc decydując się na markizy Pabianice, możemy zdecydować się na model należący do jednej z tych trzech kategorii. Markizy balkonowe są mniejsze niż tarasowe, jednakże markizy koszowe mają półokrągły kształt i są stosowane jako metoda zadaszenia nad wejściami do budynków, np hoteli lub restauracji. Oddzielną kategorię tworzą pergole tarasowe, które stanowią trwałe pokrycie tarasu. Mogą być składane elektrycznie albo mechanicznie. Jest to rozwiązanie bardzo miłe dla oka, wybierane do eleganckich aranżacji w restauracjach czy hotelach.
Markizy oprócz osłony przed słońcem pełnią też funkcję reklamową. Na materiale umieszczane jest wówczas logo firmy, jej nazwa albo także dowolna grafika nawiązująca do działalności danego przedsiębiorstwa. Takie rozwiązanie buduje pozytywny wizerunek firmy i zwiększa jej rozpoznawalność w grupach docelowych. Nie jest więc zaskoczeniem, że markizy reklamowe Warszawa cieszą się dużym zainteresowaniem i coraz więcej firm inwestuje w taką właśnie reklamę.
Polecana strona: pergole łódzkie.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin / / Dom i ogród

Dodaj komentarz