Wybierz odpowiednie etui

Telefony Apple są dość popularnym rozstrzygnięciem, które coraz bardziej zyskuje. Dlatego też jednym z przydatnych rozwiązań jest etui apple, które warto zakupić. Poniżej prezentujemy kilka najważniejszych rodzajów etui, które dostępne są dla telefonów tej marki.

Wybór jest stosunkowo bogaty i zdecydowanie każdy znajdzie wśród nich szczegółowo takie etui, który przypadnie mu do gustu i spełni jego oczekiwania.
Przezroczysta guma
Etui tego rodzaju głównie wyróżnia się tym, że jest przezroczyste, a także nie zmienia wyglądu telefonu. Zapewnia ono zupełnie dobrą ochronę, natomiast pod tym kątem można odnaleźć etui na telefon apple zapewniające lepszą ochronę. Głównie etui takie nie chroni świetnie przed upadkami, a raczej przed porysowaniem.
Bumper
Etui tego rodzaju też nie zmienia zasadniczo wyglądu telefonu, a równocześnie wzmacnia jego wytrzymałość. Bumper jest to ramka, która otacza telefon i dość mocno zabezpiecza go przed upadkami. Jednakże na nieszczęście ma pewną wadę, a mianowicie dość słabo chroni ekran przed porysowaniem. Ochrona tego typu zrobiła się popularna mniej więcej 2010 roku gdy Apple dodawało tego rodzaju etui bezpłatnie do swoich telefonów.
Oryginalne etui Apple
Silikonowe case zapewnia stosunkowo niezłą ochronę przed upadkami. Trzeba pamiętać, że tego typu pokrowce do Apple bardzo pewnie trzymają się w dłoni, co zapewnia bezpieczeństwo podczas korzystania z telefonu. Niestety pokrowce tego rodzaju potrafią dość często pękać, co niestety sprawia, że kwalifikują się one wtedy do wymiany.
Innymi rodzajami etui, które są stosowane w przypadku telefonów Apple są Bewood, pokrowce-cegły a także kilka innych. Zdecydowanie bez problemów właściwie każdy znajdzie w gronie nich te dla siebie.

Więcej: etui na telefon apple.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin / / Elektronika

Dodaj komentarz