Szybki sposób na sprawdzenie nieznanego numeru telefonu

Marketing internetowy na nieszczęście cieszy się coraz większą popularnością pomiędzy polskich przedsiębiorstw. Przez telefon zdecydowaznacznie trudniej jest namówić klienta na umowę, z której niełatwo będzie mu się wyplątać. Odbierając telefon komórkowy od danej firmy będąc na mieście nie jesteśmy wstanie dokładnie się skupić na treści rozmowy.

Wielu z nas bez namysłu zgadza się na zaproponowaną ofertę, a potem ze zdziwieniem przygląda się nowej, niekorzystnej umowie. Z drugiej strony nie możemy wszak przestać odbierać wszystkich nieznanych numerów. O ile nagle dzwoni do was nieznany numer zarejestrowany na drugim końcu Polski, to warto korzystać ze strony internetowej pozwalającej sprawdzić kto dzwoni.
Dane osobowe osób prywatnych są oczywiście w pełni strzeżone i nikt nie ma prawa na ich temat umieszczać żadnych informacji. Numer telefonu, z której korzysta dane przedsiębiorstwa nie jest jednak prywatny i internauci mają prawo zamieszczać opinie na temat danego numeru telefonu. W ten sposób będziecie mogli szybko zdecydować, czy odebrać dane połączenie, czy również nie. Najczęściej firmy specjalizujące się w marketingu internetowym przedsiębiorstwa wykonują do klientów w dodatku, niż tylko jedno połączenie z tego samego numeru. Będziecie zatem mieli troszkę czasu, ażeby sprawdzić określony numer. Dla osób nielubiących tracić własnego czasu oraz dodatkowo środków majątkowych jest to zdecydowanie najprostsze rozwiązanie. Każdą umowę zadeklarowaną przez telefon można oczywiście odrzucić składając wypowiedzenie w ciągu czternastu dni. Jest to jednak bardzo czasochłonne, dlatego warto unikać takiego zachodu.
Sprawdź: numer telefonu.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin / / Inne

Dodaj komentarz