Wycena aktuarialna firmy

Z całą pewnością w bardzo wielu sytuacjach przyda nam się pomoc fachowego biura aktuarialnego, które oferuje usługi takie jak wycena aktuarialna, jak też finansowa. Modele współpracy zostały tak opracowane, by sprostać oczekiwaniom wręcz najbardziej wymagających klientów, a zatem cała wycena może się odbywać przykładowo drogą elektroniczną, co przy tym przyspiesza a także usprawnia proces.
Proces wyceny aktuarialnej – na co zwrócić uwagę?
Głównie musimy mieć świadomość, że takie wyceny realizowane są przez licencjonowanych a także doświadczonych aktuariuszy, którzy posiadają dokładną edukację finansową, ale także mają bardzo duże doświadczenie, a więc sporo przygotowanych raportów.

W ramach usług wykonywana jest w głównej mierze wycena firmy, która jest potrzebna przykładowo wówczas, kiedy planowana jest transakcja kupna albo sprzedaży przedsiębiorstwa. Ponadto, takie wyceny mają również miejsce w przypadku, jeżeli już część zorganizowana firmy jest łączona albo też rozdzielana. Wyceny wskazane są też w przypadku, jeżeli przedsiębiorca myśli o optymalizacji podatkowej w firmie czy też toczy się proces likwidacyjny. Trzeba podkreślić, że biuro aktuarialne to nie tylko i wyłącznie wyceny przedsiębiorstw, ale również wyceny wartości prawnych a także niematerialnych, np takich jak logo, marka, znak towarowy patenty czy też relacje z klientami. W dodatku są to usługi związane z oceną a także analizą projektów majątkowych modernizacyjnych czy również restrukturyzacyjnych planowanych w zakładzie produkcyjnym bądź także w spółce.

Więcej: biuro aktuarialne.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin / / Inne

Dodaj komentarz