Zainwestuj w dobry naciąg

O fachowej karierze tenisowej marzy obecnie wiele dzieciaków, których rodzice od najmłodszych lat inwestują w ten sport. Tenis jest niesamowicie kosztownym sportem, natomiast nagrody dla najlepszych graczy są w rzeczywistości wysokie. Perfekcyjnym przykładem są chociażby polscy tenisiści, którzy na jednym turnieju umieją zarobić kilka milionów pln.

Warto zatem dążyć do zostania właściwym tenisistą, gdyż osiągane przez was w późniejszym czasie zarobi będą realnie wyjątkowe. Na początku jednakże czeka was bardzo długa i kosztowna droga, abyście mogli stać się specjalistycznych graczem i zrobić międzynarodową karierę.
Tenis jest uważany za sport dla bogaczy, gdyż na nieszczęście wiąże się z dość sporymi wydatkami. Każda firma tenisowa bardzo chętnie zaopatrzy was w profesjonalny sprzęt do tenisa, który jest na nieszczęście niesamowicie drogi. Najtańsze w tym zestawie będą ubrania , a oprócz tego buty. Profesjonalna rakieta do tenisa to wydatek kilkuset zł, jednak jest to sprzęt, który dość szybko się niszczy. Profesjonalni gracze umieją nawet co roku wymieniać własną rakietę tenisową, gdyż poprzedni model został już całkowicie zniszczony. Kolejną bardzo istotną i kosztowną kwestią jest naciąg tenisowy. Jeśli wasze dziecko trenuję grę w tenisa kilka razy w tygodniu to będziecie musieli co najmniej raz na 4 tygodnie wymienić naciąg w jego rakiecie tenisowej. Raz w miesiącu dla prawdziwego profesjonalisty to bez wątpienia mało, gdyż zawodowcy wymieniają naciąg po każdej grze. Dla dziecka jest to jednak wystarczająca częstotliwość, jednak wraz z wiekiem będziecie musieli wymieniać go częściej.
Sprawdź: marbello eclipse.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin / / Inne

Dodaj komentarz