Sprzęt diagnostyczny – holter ekg

Nie ulega wątpliwości, że każdy gabinet kardiologiczny powinien być wyposażony przede wszystkim w fachowy sprzęt, zarówno diagnostyczny jak również zabiegowy. Holter ekg to podstawowe urządzenie wykorzystywane w diagnostyce w kardiologii, które pozwala na monitorowanie czynności elektrycznej mięśnia sercowego w okresie co najmniej 24 godzin, najczęściej jednak takie badanie jest przeprowadzane przez kilka dni, by kardiolog zabrał jak najwięcej cennych informacji.
Holtery do ekg – co warto wiedzieć?
Przede wszystkim powinno się podkreślić, że w sklepach medycznych znajdziemy szeroki wybór sprzętu przeznaczonego między innymi do diagnostyki kardiologicznej, a więc urządzenia cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem takie jak holter ASPEL.

Trzeba zaznaczyć, że jest to sprzęt medyczny który pozwala na wykonanie kluczowych analiz EKG w bardzo niedługim czasie, prócz tego daje możliwość też przeprowadzenie analiz efektownych, które dotyczą na przykład analizy pracy rozrusznika serca. Jest to urządzenie, które pozwala też analizowanie arytmii, która może posiadać zarówno podłoże komorowe, jak też nadkomorowe. A dodatkowo kardiolog ma dostęp do zapisu EKG niezwłocznie po zrobieniu analizy. Warto dodać o tym, że jest to urządzenie, które składa się z różnych podzespołów, między innymi takich jak rejestrator holtera ASPEL. Jest to także bateria alkaliczna, elektrody jednorazowe, oprogramowanie z kluczem zabezpieczającym. A dodatkowo można zamówić także urządzenie z wyposażeniem dodatkowym.

Dodatkowe informacje: Holter A712 v.301.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin / / Medycyna i uroda

Dodaj komentarz