Auto bez bik

O ile marzy nam się np luksusowy Mercedes lub BMW, a niestety mamy złą historię kredytową, to nie powinniśmy się zamartwiać, ponieważ działają firmy, które oferują wynajem długoterminowy pojazdów bez sprawdzania historii kredytowej a także weryfikowania w KRD.
Długoterminowy wynajem auta – co należy mieć świadomość tego?
Pamiętajmy o tym, że spora większość firm skrupulatnie weryfikuje swoich klientów, sprawdzając wpisy w biurze informacji kredytowej, jak także w KRD. Jeśli posiadamy negatywne wpisy, to wtedy szanse na pozyskanie finansowania na wynajem auta są bardzo niezbyt duże.

Na szczęście działają też firmy, które bez sprawdzania historii kredytowej pozytywnie akceptują wnioski dotyczące wynajmu długoterminowego samochodów należących do różnorakich marek a także modeli. Jest to oferta ukierunkowana zarówno do klientów biznesowych, a więc firm i spółek, które potrzebują we własnejej flocie samochodów np pojazdów dostawczych, niemniej jednak również do klientów indywidualnych, którzy zwyczajnie nie mogą normalnie funkcjonować bez sprawnego auta. Warto wspomnieć o tym, że wypożyczalnia audi to też Mercedes, BMW, Ford czy Citroen. Wybór jest wielki, zatem pewnością uda nam się wybrać samochód, który będzie dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Warto mieć na uwadze o tym, że aby zyskać propozycję, powinno się skontaktować się z firmą, a wówczas przedstawiciel przygotuje dla nas elektrycznie dopasowaną propozycję. Z pewnością wypożyczalnia pojazdów bez sprawdzania historii kredytowej to rozwiązanie, które osobom zadłużonym umożliwi wynająć samochód.

Polecamy: wypożyczalnia samochodów premium Katowice.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin / / Motoryzacja

Dodaj komentarz