Auto detailing dla Twojego samochodu

Zabezpieczenie lakieru folią ppf łódź to najbardziej skuteczna i trwała forma zabezpieczenia karoserii auta. Polega ona na oklejeniu nadwozia – lub wybranych jego elementów – przezroczystą (bezbarwną) folią ochronną. Dokonana w ten sposób korekta lakieru łódź stanowi ochronę dla lakieru przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi.

Przeprowadzony w ten sposób detailing łódź chroni karoserie auta przed odkształceniami powstałymi przez m.in. kamyki, owady, ale również przed parkingowymi przecierkami lub odrapaniem kluczykiem.
Jest to niewątpliwa zaleta gdy auto jest użytkowane jako typowo miejskie, niemniej jednak również wtedy gdy samochód jest brany w trasę, gdzie przy utrzymaniu znacznej prędkości odbicie się kamyka lub owada (a nawet ptaka) może skutkować poważnym uszkodzeniem struktury lakieru.
Wykorzystanie folii ppf ma kilka zasadniczych zalet – w gronie nich wymienić należy ułatwienie w utrzymaniu auta w czystości, zabezpieczenie oryginalnej głębi a także nasycenia koloru karoserii, niemniej jednak głównie lakier jest chroniony przed zarysowaniami, zabrudzeniami, oraz uszkodzeniami mechanicznymi przez nawet 10 lat. Po zdjęciu folii oryginalna karoseria jest zachowana w stanie dokładnie takim jak przed oklejeniem jej folią – bez rozmaite wgniotek lub odprysków, które pogarszają estetykę wyglądu auta.
Co istotne folie ppf możemy nałożyć na samochody nowe, jak także używane (których lakier nie jest w stanie idealnym). Przed nałożeniem folii możliwe jest też (na życzenie klienta) wykonanie korekty oryginalnego lakieru.

Warto zobaczyć: korekta lakieru łódź.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin / / Motoryzacja

Dodaj komentarz