Gdzie oglądać fame mma?

Od momentu, w którym walki mma pojawiły się w telewizji, ich popularność stale wzrasta, a więc za każdym razem przed ekranami telewizorów czy monitorami komputerów zasiada zdecydowanie coraz więcej osób zafascynowanych tą dyscypliną. Nie jest więc zaskoczeniem, że wzrasta też liczba organizacji, które zajmują się tworzeniem takich wydarzeń, a do najpopularniejszych ze stuprocentową pewnością powinno się fame mma.
Walki fame mma – co trzeba wiedzieć?
Głównie na początku, trzeba wyjaśnić, że federacja fame organizuje walki postaci medialnych, a więc osób znanych z internetu, np youtuberów czy streamerów.

Od początku działania tej federacji wzbudza sporo kontrowersji związanych z niesportowym charakterem wydarzenia. Trzeba podkreślić, że jest to przede wszystkim wydarzenie rozrywkowe, w którym biorą udział osoby medialne, a nie zawodowi sportowcy. Chociaż należy również dodać, że ostatnio pojawili się dosłownie zawodnicy MMA, co na 100 procent podnosi wartość sportową całego wydarzenia. Należy też wyjaśnić, że fame mma transmisja jest dostępna w postaci streamu na oficjalnej stronie, natomiast odbywa się ona w systemie pay-per-view, czyli możemy obejrzeć w dobrej jakości kompletne wydarzenie, niemniej jednak za odpowiednią opłatą. Identycznie sytuacja wygląda z biletami, ponieważ fame mma 11 bilety są dostępne na oficjalnej stronie. Możemy zakupić bilety po niecałe 100 pln, niemniej jednak też bilety dla vip-ów, które dają nam dostęp do after-party oraz do cateringu. O ile więc interesujemy się sportami walki, warto śledzić informacje na oficjalnej stronie.

Więcej: mańkowski parke transmisja online.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz