Wieczór kawalerski

Gdy jest się świadkiem albo świadkową na ślubie, to w pewnym stopniu wyróżnienie, ale i obowiązki. Taka osoba musi zachować fason.

Nie ma możliwość przecież upić się na weselu, bo przyniesie młodemu czy młodej wstyd. Musi także być bardzo dobrze ubrana, bo poza młodymi to ona będzie też w centrum wątpliwości. Poza tym obowiązkiem świadków jest zorganizowanie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. To spotkania, które są jakby pożegnalną imprezą za stanem wolności. Ich charakter zależy przede wszystkim od tego, w jak sposób preferują bawić się osoby, które na takie imprezy zostaną zaproszone. Wieczór panieński czy kawalerski ma możliwość być zwykła domówka. Niemniej jednak może też być imprezą w wynajętym domku czy w klubie nocnym. Wszystko zależy od pomysłowości jej organizatora.
Na takim spotkaniu bardzo w ogromnej liczbie przypadków ukazują się tancerze erotyczni. Z całkowitą czyli stu procentową pewnością nie jest to zasada, jednakże często tak w tej chwili jest, że striptiz męski organizuje się na wieczorach panieńskich, a tancerka erotyczna jest wynajmowana na wieczory kawalerskie. Taki pokaz nie trwa długo, to zwykle maksymalnie pół godziny. Natomiast to bardzo ciekawe pół godziny. Bez wątpienia taki występ ma właściwa porę, bo ani jedna osoba nie woli by striptizerka czy chippendales przybył na taka imprezę pół godziny po jej rozpoczęciu. To kategorycznie za wcześnie. Najlepszą pora na taki pokaz jest mniej więcej środek imprezy, kiedy to już humory dopisują uczestnikom. Wówczas zdecydowanie zupełnie inaczej reagują na takie pokazy taneczne. Alkohol stwarza, że uczestnicy są bardziej odważni i śmielsi. Żywiej reagują na tancerza, nie krepują się.
Polecamy: wieczór panieński.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz