DJ na przyjęcie weselne

Do niedawna na weselach grały praktycznie wyłącznie zespoły. Zatrudnienie zespołu na wesele to był obowiązek każdej pary młodej. Dzisiaj czasy się ciut zmieniły i na weselach coraz częściej pojawiają się DJ-e.

DJ wesele jest w stanie zabawić poprawnie tak samo, ja orkiestra. Nowoczesne urządzenia audio emitują doskonałą muzykę, którą można dopasować w najmniejszych detalach do gustu pary młodej i wszystkich gości.
Nie należy się ograniczać do umiejętności wokalnych, dlatego że didżeje są w stanie puszczać muzykę oryginalną, której słucha się jeszcze nie gorzej, niż zespołu. Zespół w dużej liczbie przypadków jest dość kosztownym wyjściem, bo jego koszt to kilka tyś. pln. Zespół składa się z 4 lub 5 osób, więc ta płatność musi się rozłożyć na taką liczbę osób. Tymczasem DJ na wesele jest 1 i jednakowo koszt jego pracy będzie kilka razy tańszy od kosztu pracy całego zespołu. Nie ulega zatem wątpliwości, że bardziej opłaca się zatrudnić DJ. DJ na wesele kosztuje od 1000 do 2000 pln, więc jest to zdecydowanie mniej, niż bierze zespół. Taki DJ ma jednakże umiejętności, które pozwalają mu zastąpić kilka osób. Puszcza oryginalną muzykę, więc nie zachodzi tu problem z odwzorowaniem muzyki. W takim przypadku jasne jest, że wesele będzie bardzo udane. Część osób obawia się wynajęcia DJ-a, bo myśli, że on sobie nie poradzi, ale jest nawet zupełnie inaczej. Taki DJ w każdej chwili radzi sobie z weselem i ludzie aż nie wierzą, że impreza z jednym muzykiem może być aż tak udana. Tymczasem tak właśnie jest i wszyscy są zadowoleni z zabawy.
Warto zobaczyć: dj na wesele gdynia.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin / / Ślub i wesele

Dodaj komentarz