Dezynsekcja – profesjonalne usługi

Deratyzacja. Zwana inaczej odszczurzaniem, jest procesem polegającym na skutecznym pozbyciu się wszelkich gryzoni, takich jak myszy czy szczury. Deratyzacja jest zabiegiem fantastycznie istotnym, ponieważ ogranicza ryzyko związane z zagrożeniem biologicznym dla zdrowia ludzi.

Jak powszechnie wiadomo, gryzonie przenoszą sporo groźnych dla człowieka chorób. A przy tym niszczą nie tylko plony, ale także uszkadzają maszyny rolnicze oraz rozmaite instalacje. Deratyzacja bywa łączona z dezynsekcją a także dezynfekcją.
Dezynsekcja. Pozbycie się z pomieszczenia plagi owadów to spore wyzwanie, dlatego jedynym słusznym rozstrzygnięciem jest wezwanie profesjonalistów. Nieumiejętne podejście do tematu grozi zarobaczeniem całego mieszkania i dalszą migracją owadów. Dezynsekcję używa się w przypadku biegających i latających owadów, takich jak: karaluchy, pluskwy, prusaki, mrówki, mole, rybiki czy korniki. Ich niekontrolowane występowanie grozi nie tylko i wyłącznie zanieczyszczeniem żywności i szkodami materialnymi, ale też bolesnymi ukąszeniami i zagrożeniem zdrowia. Po ich specjalistycznym wytępieniu zaleca się przeprowadzić dezynfekcję.
Dezynfekcja. Profesjonalna dezynfekcja pomieszczeń stosowana jest w celu wyeliminowania pleśni, grzybów, szkodliwych bakterii oraz patogennych mikroorganizmów będących nosicielami różnych chorób zakaźnych. Procedura obejmuje również niszczenie toksyn pozostających po bytowaniu szkodników, dlatego stosowana jest jako ostatni detal po wykonanej deratyzacji i dezynsekcji. Przeprowadzona przez zawodowców, jest w pełni bezpieczna dla człowieka i zwierząt domowych, dlatego nie warto ryzykować i wykonywać jej na swoją rękę.

Sprawdź również informacje na stronie: dezynsekcja Konin.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin / / Inne

Dodaj komentarz