Rzęsy w kępkach

Sztuczne rzęsy stały się w ostatnim czasie rzeczywistym hitem. Widujemy coraz w dodatku kobiet z cudownie podkreślonymi oczami i mega długimi rzęsami. Nie są duże naturalne, dlatego że w naturze rzadko kiedy dana kobieta może mieć takie rzęsy długimi, czarnymi gęstymi rzęsami odróżniają się głównie kobiety wschodu, ale u nich są jakieś granice gęstości tych rzęs.

Z kolei europejki nie mają tak gęstych rzęsy, zatem sztuczne rzęsy są dla nich perfekcyjnym rozwiązaniem. Sztuczne rzęsy otwierają oczy, sprawiają, że oprawa oczu staje się bardziej widoczna i zdarza się, że wręcz nie potrzeba już makijażu.
Oko wygląda bardzo atrakcyjnie, nie powinniśmy się malować zatem oszczędzamy czas, nie musimy wykonywać demakijażu, zatem znowu oszczędzamy czas. Są właściwie same plusy tego rozwiązania. Rzęsy na pasku wybierane są okazyjnie, jednak do stałego noszenia wybiera się kępki rzęs mocowane metodą dwie:1, 1:1 albo np metodą objętościową, gdzie do jednej naturalnej rzęsy przykleja się kilka sztucznych rzęs – rozwiązań w tym zakresie jest sporo i najlepsze stylistki rzęs potrafią wyczarować w rzeczywistości bardzo gęste i bardzo długie rzęsy u kobiety, która naturalnie mają rzęsy rzadkie, cienkie i krótkie. Sztuczne rzęsy prezentują się bardzo okazale i zmieniają wygląd twarzy. Dlatego powinno się być tutaj ostrożnym, ażeby nie przesadzić żeby twarz nie zyskała wyrazu groteskowości. W pewnych sytuacjach może się tak stać wówczas, gdy stylistka rzęs przesadzi przyklei nam de facto bardzo dużo i bardzo gęstych rzęs, które sprawią nienaturalne złudzenie.
Polecamy: rzęsy na pasku.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin / / Kosmetyki i moda

Dodaj komentarz