Planowanie ślubu

Dawno nie dodawałam żadnych artykułów, więc dziś chciałam podzielić się z wami przemyśleniami na temat planowania ślubu i wesela. Wraz z narzeczonym podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu przygotowań do naszego ślubu. Zdajemy sobie sprawę jakie to pracochłonne i odpowiedzialne zadanie, dlatego zaczęliśmy poszukiwania dużo wcześniej. Szybko wybraliśmy salę, zespół, najtrudniejsze było ciągle przed nami – znalezienie fotografa. Po opowieściach przyjaciół, czy nieudanych ślubnych zdjęciach, dostępnych w Internecie, chciałam znaleźć idealnego fotografa, który robi idealne zdjęcia. Nie chciałam popełnić błędów moich znajomych, dlatego zabrałam się solidnie do pracy. Zaczęłam szukać informacji w wyszukiwarce Google. Tam znalazłam ogrom informacji o fotografach ślubnych i fotografii ślubnej. Bogatsza o tą wiedzę, mogłam rozpocząć selekcję.

Kryteria doboru idealnego fotografa?

Idealny fotograf, w moim odczuciu, powinien być to człowiek z pasją i talentem. Osoba pozbawiona wyobraźni, poczucia estetyki, duchowości, nie nadaje się do tej roli. Trudne jest to zadanie, ale wykonalne. Kolejną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę jest odległość fotografa od nas, nieopłacalne jest ściąganie fotografa z daleka, zważywszy na duże koszty. Najlepiej jakby była to osoba z okolicy, wtedy koszty dojazdu były by zminimalizowane. Powinniśmy także zwrócić uwagę na cennik poszczególnych fotografów. Nie zawsze wysoka cena pokrywa się z wysoką jakością. Dlatego tak ważne jest przyjrzeć się dokładnie dorobkowi osób, którym powierzamy nasze przyjęcie. Oczywiste jest to, że nie chcemy niespodzianek, w postaci słabych fotografii. My w trakcie poszukiwań, odkryliśmy parę fotografów z Kielc – nasdwoje, którą znaleźliśmy w wyszukiwarce google po wpisaniu słów: fotograf Kielce. Warto więc układać tego typu zapytania podczas swoich wyszukiwań.

Jeden z kadrów naszego fotografa

Planowanie ślubu i wesela nie jest łatwą sprawą, ale jeśli się postaramy, zasięgniemy porad w Internecie, nasze wesele, nie tylko nie stanie się porażką, a będzie imprezą roku, której każdy będzie zazdrościł.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin / / Ślub i wesele

Dodaj komentarz